EN Ultralight LEGEND 540 aircraft

Pilotem na zkouškuSníte o tom, že budete létat? Přáli byste si pilotovat ultralehké letadlo?

Vydejte se jako pilot do oblak v letadle LEGEND společnosti Aeropilot s.r.o.!

V ceně pilotem na zkoušku je 1 hodina teoretické přípravy, která zahrnuje seznámení s letounem, palubní nácvik, seznámení s výcvikovou osnovou a 20 minut samotného létání v novém sportovním dvoumístném letadle LEGEND jen za 2 780,- Kč s DPH.

Vyzkoušíte si vlastnoruční pilotování, přímé lety, stoupání, klesání, zatáčky, vzlety a přistání. To vše pod dohledem zkušeného leteckého instruktora, který za vás kdykoli převezme řízení (ultralight LEGEND má řízení na levé i pravé straně).

Létáme na letišti Kolín 7 dní v týdnu a pro létání s letadlem LEGEND nabízíme individuální přístup a termíny podle vašich časových možností. Létáme 7 dní v týdnu, kdykoliv za denního světla (od východu do západu Slunce). Za špatného počasí není možné let uskutečnit.

Letoun LEGEND je vybaven novým motorem Rotax, analogovými, navigačními a komunikačními přístroji a pohodlným interiérem ve velmi prostorné kabině. Ultralehké letadlo Legend je komfortní, stabilní a snadno ovladatelný hornoplošník, který je díky vynikajícím letovým vlastnostem, snadnému a bezpečnému ovládání velmi vhodný i pro úplné začátečníky.

Zaslat přihlášku

*Souhlasím se zpracováním osobních údajů viz. udělení souhlasu


AEROPILOT s.r.o.

Aeropilot
Český výrobce ultralehkých letadel

Jeníkovská 1815
286 01 Čáslav
Česká republika
IČ: 27108431
DIČ: CZ27108431